rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

- Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
Taisyklės: 1.Nevogti informacijos. 2.Nereklamuoti (Įsiskaito ir reklama parašuose). 3.Nesidėti tokio parašo, kuris forumą pailgintų horizontaliai; nesidėti labai ilgų parašų vertikaliai. 4.Nešmeižti forumo ar jo narių. 6.Stengtis nerašyti vienodų pranešimų iš eilės. 7.Jeigu atėjot diskutuot tai ir diskutuokit. 8.Stengtis necituoti ilgų pranešimų. 9.Draudžiama platinti pornografiją ir pan. 10. Prieš kuriant temą patikrink ar tokios nėra. 11. Stenkitės nuoraukų temose mažiau komentuoti, daugiau dėti nuotraukų. 12.Nesiregistruoti norint pareklamuot.