Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Žurnalas "Us Weekly"

Go down 
AutoriusPranešimas
Lolipop979
Dreamer.
Lolipop979


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2008-01-28

Žurnalas "Us Weekly" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žurnalas "Us Weekly"   Žurnalas "Us Weekly" EmptyŠt. 02 16, 2008 4:04 pm

Žurnalas "Us Weekly" Usweeklydf5

Hilary Duff pirmą kartą pozavo su maudymosi kostiumėliu "Us Weekly" žurnalui. Ji atrodo puikiai. Ji turi karštą kūną, bet tokiai tapti nebuvo lengva. Taigi Hilary ima kalbėti apie tai,kai jai buvo vos tik 15 ir spauda ėmė ją kritikuoti dėl svorio.
- Tai mane visur persekiojo. Ji pasakojo Us,kaip ji įklimpo į baisias dietas ir persivalgymus."Aš kankindavau save vos tik atrodydavau sau stora."
Bet, kai tik 159cm žvaigždės svoris (2005m) siekė vos ~45kg (2003m ji svėrė 59kg), jos sesuo Haylie(22) pagaliau įsikišo.
- Ji manęs paklausė "Kodėl tu tiek daug iš savęs reikalauji?". Vos išgirdus tai, aš lyg atsitokėjau" - ir palengvino savo griežtą programą.
-Aš nenoriu būt tokia išbalus ir atrodyt nesveikai,kaip kad kiti,kurie laikosi dietų.
Dabar Hilary pasakoja Us, kad yra patenkinta savo svoriu (dabar ji sveria ~49kg.)
Vietoj to, kad skaičiuotų ,kiek riebalų ar kaloriju suvartoja,ji mėgaujasi liesais baltymais, šviežiais vaisias, žaluma.
- Reikia surasti aukso vidurį, - sako ji (kiek supratau ji čia kalba apie maistą ir svorį).
Ačiū: MissSixteen, Info iš senojo forumo.
Atgal į viršų Go down
https://hilaryduff.lithuanianforum.net
 
Žurnalas "Us Weekly"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Hilary Duff :: Straipsniai, interviu-
Pereiti į: