Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Senesnės naujienos

Go down 
AutoriusPranešimas
Lolipop979
Dreamer.
Lolipop979


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2008-01-28

Senesnės naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Senesnės naujienos   Senesnės naujienos EmptyPir. 02 18, 2008 4:53 am

HILARY DUFF - LAIMĖS KŪDIKIS

Senesnės naujienos Duff

Los Angeles. Hilary Duff (20) - jauna, žavi, velniškai talentinga aktorė ir dainininkė. Aktorės karjerą ji pradėjo filme "Lizzie McGuire Movie", o pirmasis dainų albumas "Metamorphosis" sulaukė milžiniškos sėkmės.

Hilary drabužių ir aksesuarų kolekcija per metus paauglei uždirbo daugiau kaip 5 000 000 $. Laimės kūdikis? Galbūt. Tačiau viskam Hilary Duff turi paaiškinimą.

Apie šeimą: Nors gyvename atskirai, tarp mūsų yra labai tvirtas ryšys. Mes su sese Haylie (22) esame geriausios draugės. Ji tokia talentinga. Ji - mano įkvėpėja. O mano mama... Ji mano angelas sargas - niekam niekada neleidžia manęs skriausti.

Apie šlovę: Tai neįtikėtina. Nerealu. Aš jaučiuosi eilinė mergina, tačiau visas pasaulis klausosi mano muzikos, žiūri mano filmus, pažįsta mano veidą, žino mano vardą... Kartais turiu sau įgnybti, kad visu tuo patikėčiau. Bet jausmas nuostabus.

Apie stilių: Aš labai moteriška panelė. Dievinu drabužius ir niekaip negaliu savęs sukontroliuoti. Turiu milžinišką silpnybę batams, drabužiams ir makiažo priemonėms. Aš ne tas žmogus, kuris kasdien vaikščiotų tais pačiais draabužiais.

Apie bulvarinius žurnalus: Aš nesu skandalistė. Yra žmonių, kurie padarytų bet ką, kad tik papultų ant žurnalo viršelio. Aš to nesiekiu. Džiaugiuosi, kad esu tokia, kokia esu. Jei kažkas galvoja, kad aš „per daug normali" - tai jų problema.

Apie draugus: Turiu draugų, kuriems svarbiausia - patekti ant žurnalų viršelių. Jie gali viską padaryti, kad sulauktų dėmesio, tačiau aš jų neteisiu - jie mano draugai. Tačiau yra ir draugų, kurie nėra nei aktoriai, nei verslininkai, su kuriais galiu šnekėti ne tik apie tą tuštybės mugę, kurioje ir pati dalyvauju.

Apie dietas: Aš tokia kaip ir visos - norėdama atrodyti gerai, privalau valgyti mažas porcijas.

Apie gerą širdį: Aš nemažai pinigų aukoju vaikų ligoninėms. Tačiau ne tai svarbiausia. Kiekvienas gali ateiti, ištiesti pinigus ir nueiti. Tačiau sergantiems vaikams reikia kur kas daugiau. Aš nueinu juos aplankyti, pašokame, padainuojame kartu. Man tai labai patinka. Vakare jaučiuosi tokia tyra.

Apie kitas paaugles: Aš pastebėjau, kad mergaitės labai mėgsta daug dažytis, segėti trumpus sijonus vien tam, kad patiktų berniukams. Jos turėtų siekti kitų tikslų. Vyrų buvo ir bus, o laiko siekti kažko prasmingesnio, įgyvendinti savo svajones - patikėkite, ne tiek jau daug.
Įdėjo:Smurfffe, Šaltinis:ehr.lt, info iš senojo forumo.
Atgal į viršų Go down
https://hilaryduff.lithuanianforum.net
Lolipop979
Dreamer.
Lolipop979


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2008-01-28

Senesnės naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Senesnės naujienos   Senesnės naujienos EmptyPir. 02 18, 2008 4:55 am

HILARY DUFF IR JOS LEDO RITULIO MEILUŽIS
Senesnės naujienos F_duffm_d792fba
Santa Monica. Pagaliau! Atrodo, Hilary Duff (19) turi naują vaikiną. Pernai palikus Joel Madden (28) dainininkė turėjo laiko atsitiesti.
Paparaciai užfiksavo dainininkę su tikrai gražiu vaikinu. Pora išėjo iš Santa Monicoje esančio restorano.
Jis - Mike Comrie (26), komandos "NY Islanders" ledo ritulio žaidėjas. Mike kilęs iš Kanados šeimos.
Hilary yra didžiulė ledo ritulio fanė, todėl lengvai rado sau draugą. Manoma, kad Hilary Duff ir Mike Comrie draugauja vieną arba dvi savaites.
Įdėjo: Lolipop979, Šaltinis:ehr.lt, Info iš senojo forumo.
Atgal į viršų Go down
https://hilaryduff.lithuanianforum.net
Lolipop979
Dreamer.
Lolipop979


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2008-01-28

Senesnės naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Senesnės naujienos   Senesnės naujienos EmptyPir. 02 18, 2008 4:57 am

"Kai atidariau savo garazo duris,buvau pribloksta,ka ten pamaciau",pasakoja Hil.
Hilary Duff gavo Mercedes-Benz G-class SUV 20-ojo gimtadienio proga nuo savo vaikino,ledo ritulio zaidejo,Mike Comrie.
Chanel ir P.S. Arts Party at Chanel Beverly Hilse Duff pasakoja zmonems,kad ji netycia uzsiminus vaikinui apie nauja masina.
"As planavau isigyti didele masina ir pasakiau 'Zinai,man patinka G-Wagon',ir tada persigalvojau 'Ne,turbut man labiau patiktu (Porsche)Cayenne'" - zmones pakartojo Hil sakini.
Taciau,ji buvo tikrai apstulbus,kai vaikinas jai nupirko masina:
"Kai atidariau savo garazo duris,buvau pribloksta,ka ten pamaciau",pasakoja Hil.
Hilary tai laiko geriausia dovana.
"Tada paskambinau vaikinui ir istariau 'Tu tikrai isprotejai!Tai nuostabi dovana!'"-pasakojo Duff.
Įdėjo:MissSixteen, Info iš senojo forumo.
Atgal į viršų Go down
https://hilaryduff.lithuanianforum.net
Sponsored content





Senesnės naujienos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Senesnės naujienos   Senesnės naujienos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Senesnės naujienos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Hilary Duff :: Naujienos-
Pereiti į: